"Spolu vlastní cestou"
 
PODCAST

PODCAST

🎧Podcasty!🎧
Jak již všichni určitě víme, podcast je zvukový pořad, který si můžeme poslechnout online nebo v nějaké aplikaci na našem chytrém telefonu. V dnešní době se těší nemalé oblibě a velká většina z nás již má svůj oblíbený pořad, u kterého se nemůže dočkat, až vyjde další díl. Pokud se ještě mezi podcastové nadšence neřadíte, ale máte chuť to vyzkoušet, jen nevíte čím začít, nezoufejte. My pro Vás máme hned několik tipů podcastů, které se zabývají náhradní rodinnou péčí, a věříme, že si je oblíbíte!

🎧Tip č. 1: Náhradka – Podcast nejen o pěstounství a pěstounech
Podcasty z produkce Sdružení pěstounských rodin, které jsou o životních osudech a příbězích z pěstounských rodin, o historii náhradní rodinné péče v České Republice a dalších tématech, která s oblastí péče o ohrožené děti souvisí.
Najdete zde: https://podcasty.pestouni.cz/

🎧Tip č. 2: Nepošmourné dny s Gabrielou Pošmournou
Podcasty, které budou plné radostí i starostí z oblasti náhradní rodinné péče. Tématy provází Gabriela Pošmourná – pěstounka na přechodnou dobu.
Najdete zde: https://www.anrcr.cz/blog/podcasty/

🎧Tip č. 3: Rodinné sítě
Video podcast přináší zajímavé a inspirativní rozhovory s odborníky pro oblast náhradní rodinné péče. Moderuje Iva Vaňková, která je sama psycholožkou a terapeutkou, proto nezůstává na povrchu témat.
Najdete zde: https://www.rodinnasit.cz/podcast/

#sklenenka#pestounskapece#podcast#vzdelavamese