Vzdělávací víkend v Luhačovicích

Začátkem měsíce října proběhl relaxačně vzdělávací víkend pro pěstouny v krásném malebném prostředí Luhačovic. Víkend se nesl v duchu psychohygieny, kterou pěstouny provázela MUDr. Taťjana Horká.

Pro děti byl po celý víkend připraven zábavný program. Níže pár slov k programu pro děti od naší skvělé animátorky Olinky ↓

Letošní babí léto lákalo na výlet na krásné místo. A Luhačovická přehrada je opravdu skvostná. Opět nás tu totiž čekal další vzdělávací víkend.

V pátek večer byli všichni unavení po náročném pracovním týdnu, tak jsme jeli v módu jednodušších aktivit. Děti se přenesly do středověké Prahy s filmem Kozí příběh, který je provedl po téměř všech pražských památkách.

V sobotu dopoledne jsme byli tajní píditelé, kteří prozkoumávali okolí hotelu. Naše píditelská výprava byla nadmíru úspěšná, protože jsme našli nejen klouzačky, ale dokonce jednoho živého koně a trampolínu. Tu jsme samozřejmě museli pořádně otestovat. Odpoledne se z píditelů stali lázeňští hosté, kteří si vychutnali teplé lázeňské oplatky a kávu. Po vynikajícím dezertu nás ale čekala strastiplná cesta zpět do našeho hotelu. Děti za sobotní den ušly neuvěřitelných 14 kilometrů. Za tento neskutečný výkon je čekala další odměna v podobě divadelního představení, kde každý dostal svoji jedinečnou roli.

V neděli přišlo to nejdůležitější z celého víkendu. Na návštěvu bazénu jsme se všichni těšili již od prvního dne. Kdo měl odvahu, naučil se i plavat.

Tak to byl náš vzdělávací víkend. Zase někdy se budeme těšit.